Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky 2012-2013

01.09.2012 GPC U15 Dobruška

Jindřich Kocián jako druhý nasazený ztroskotal v semifinále s o 2 roky mladším Markem Aubusem (U13), když po jasně vyhraném prvním setu povolil a další 2 sety těsně prohrál. Martin Siegl (U13) prohrál s Aubusem už o kolo dříve taky ve vyrovnaném 3 setovém zápase. Standa Kundera prohrál už v předkole s Ehmem, který prošel taky až do semifinále. Takže nejlepší byl Jindra na 3-4 místě.
            Martin Siegl se tuto sezonu sehrává s Markem Vykydalem v deblu a potvrdili to druhým místem. Standa s Jindrou přitom jako nasazené jedničky neprošli hned v 1. kole přes Oborníka s Ehmem.
            V mixu se Martin zase sehrává s Káťou Stehlíkovou z Lanškrouna, ale měli smůlu na los a prohráli v 1. kole zase s Aubusem a Krpatovou.
02.09.2012 GPC Dobruška dospělí
            Lukáš Tlustý začal sezonu hodně špatně, když prohrál v předkole s Měřičkou ve 2 setech. A jak řekl sám, prohrál to pouze svojí hrou a chybami, protože na něj měl.
22.09.2012 GPC U13+17 Rychnov n. Kněžnou
            Tak takový úspěch na turnaji jsme ještě neměli. Martin Siegl zabral a po vyřazení nebezpečného Marka Aubuse přehrál ve finále i Marka Vykydala, se kterým společně ovládli i čtyřhru. Takže Martin odjížděl se dvěmi prvními místy ( dvouhra, čtyřhra ) a v mixu skončil 3-4.      Přidal se i Dan Driml, který skončil ve dvouhře a mixu 5-8, a v deblu 3-4. Takže jsme odjížděli se 4 pozicemi na stupních vítězů.
            V U17 skončil Standa Kundera a Jindřich Kocián těsně za stupni vítězů na 5-8 místě ve dvouhře i deblu.
13.10.2012 Dětský turnaj Pardubice
            Martin Siegl - 1. místo, Roman Kočí - 13. místo v U11 z 34 hráčů, poslední zápas vyhrál 15:14, 15:14, když 2x prohrával 12:14. Dan Driml - 18. místo v U13.
13.10.2012 GPC dospělí České Budějovice
            Lukáš Tlustý skončil na 2. místě po prohře ve finále ve 3 setu 23:21.
27-28.10.2012 GPA U13 Benátky nad Jizerou

Martin Siegl se 22.9. na GPC U13 v Rychnově nad Kněžnou vítězstvím ve dvouhře a čtyřhře poprvé kvalifikoval na republikový turnaj GPA, který se konal 27-28.10.2012 v Benátkách nad Jizerou.
            Za účasti těch nejlepších v republice ve své věkové kategorii do 13 let Martin uhrál skvělý výsledek, a jeho cestu turnajem vždy ukončili až ti úplně nejlepší.
            Ve smíšené čtyřhře společně s Káťou Stehlíkovou z Lanškrouna ( 32 párů ) vyhráli hladce 1. kolo, aby už ve 2. kole prohráli s pozdějšími vítězi Cristianem Savinem a Kateřinou Zuzákovou. Smůla na los, mohli určitě postoupit dál.
            Ve čtyřhře společně s Markem Vykydalem z Pardubic ( 16 dvojic ) taky hladce postoupili z 1. kola, aby v dalším kole prohráli s finalisty Jirkou Králem a Jirkou Vajsetlem.
            Ale to nejlepší zůstalo nakonec. Ve dvouhře ( 32 hráčů ) Martin vyhrál ve 2 setech v 1. kole nad Tomášem Kůrem z Českého Těšína, ve 2. kole ve 2. setech porazil 3. nasazeného Adama Kostrhuna ze Slavoje Podivín, ve 3. kole porazil ve 2. setech nejlepšího hráče naší oblasti Adama Chrobáka z Lanškrouna, který byl 5-8. nasazeným (7. na žebříčku). Jeho cestu pavoukem ukončil až v semifinále ve 2. setech vítěz turnaje domácí Cristian Savin.
            Přesto je umístění Martina při první účasti na republikovém turnaji oslňující.
            Dvouhra        3-4. místo
            Čtyřhra          5-8. místo
            Mix                 9-16. místo
            Před turnajem byl Martin na 23. místě na republikovém žebříčku. Vítězstvím nad dvěmi hráči z TOP 10 znamená pro Martina obrovský bodový příděl a jistý postup do TOP 10. To také znamená přímý postup na další republikový turnaj a další možnost utkat se s těmi nejlepšími.
            Všichni Martinovi blahopřejeme, držíme mu palce a doufáme, že se pilným tréninkem ještě zlepší natolik, aby porazil i ty nejlepší. A taky doufáme, že nezpychne s ještě si s námi na domácích kurtech taky zahraje.
10.11.2012 GPC U15+19 Osík
            Postup na další republikový turnaj GPA si zajistil po třísetovém boji a nakonec 2. místem Jindřich Kocián, který až ve finále podlehl Čtvrtečkovi z Dobrušky. Nechybělo moc, a ve finále se mohl potkat s Martinem Sieglem, který Čtvrtečku taky pořádně potrápil ve 3. setech. Před zápasem sliboval, že z něho nadělá osminky, nakonec skončil na 5-8. místě on.
            Standa Kundera tentokrát moc neběhal a tak nestačil už v 1. kole na Kalinu z Dobrušky. Ve čtyřhře potom společně s Jindrou nezúročili pozici nasazených, a skončili na 5-8. místě. Tady je Martin dokázal přeskočit, když v sehrané dvojici s Markem Vykydalem prohráli po pořádné tahanici s pozdějšími vítězi. Ale 3 až 4. místo je pěkné. V mixu si mladší Martin a Marek vychutnali své starší spoluhráče, když Martin vyřadil Standu a Marek zase Jindru.
24.11.2012 GPA U15 Břeclav
            Na úspěch Martina Siegla na GPA plynule navázal Jindřich Kocián, který v 1. kole porazil Adama Kostrhuna ze Slavoje Podivín a potom prohrál s 9. hráčem na žebříčku Martinem Jindrou z Českých Budějovic po dlouhé a divoké třísetové bitvě 7-21, 21-9 a 14-21.
            Konečné umístění na 9-16. místě znamená posun na cca 20. místo na žebříčku, jisté nasazení na dalším turnaji GPC a další slibnou možnost účasti na republikovém turnaji.
Soustředění RSC - Rychnov n.Kněžnou
            Martin Siegel i Jindřich Kocián se dostali do Regionálního sportovního centra, které pořádá 1x měsíčně jednodenní soustředění vedené reprezentačním trenérem a taky účastníkem OH 1992 v Barceloně p. Tomaszem Mendrekem z Brna. A ten je zde učí už vyšší školu badmintonu, kterou nám potom na trénincích dávají pořádně zabrat.
49.       Tlustý Lukáš             480      5

Držíme klukům palce, i když nás čím dál častěji drží oni pod krkem ( tedy při hře ).

02.12.2012 GPC U13+17 Osík

Naši kluci měli docela smůlu na los. Dan Driml po snadné výhře v 1. kole hrál další zápas s Martinem. Ten byl nasazený jako jednička, ale prohrál v semifinále se svým tradičním soupeřem Markem Aubusem z HK. A ten porazil v 1. kole taky Tomáše Nováka. Ve čtyřhře se Dan dostal na 3-4. místo, Martin prohrál až ve finále opět s Aubusem. Vynahradil si to v mixu, kde s Káťou Stehlíkovou celý turnaj vyhráli bez ztráty setu.
08.12.2012 Družstva U15
Jindřich Kocián, Standa Kundera a Martin Siegl doplnění hostující Katkou Stehlíkovou z Lanškrouna sehráli soutěž družstev na výbornou. Prohráli sice s Pardubicemi A 2:5, ale potom porazili Dobrušku 3:2, Hradec Králové 5:2 a Pardubice B 3:2 a jsou tak po 1. kole na 2. místě. Držíme palce, ať jim to vydrží.
26.12.2012 Vánoční turnaj
Mezi svátky jsme pořádali tradičně turnaj pro rodiče, děti a hráče. Tentokrát se hrály čtyřhry, a to vždy s jiným spoluhráčem. O výsledky tolik nešlo, hlavní bylo se pobavit a shodit po Vánocích nějaké to kilo.
05.01.2013 GPD U13 Hradec Králové
Otevřeného turnaje se zúčastnili hráči z Prahy, Olomouce, Plzně a dalších oddílů. Martin Siegl skončil na 2. místě, opět za Markem Aubusem, zejména díky velké hromadě nevynucených chyb.
18.01.2013 GPA U13 Most
Republikový turnaj nezastihl Martina Siegla v optimální zdravotní formě. Martin byl nasazený jako č. 4, ale hned v 2. kole ho zaskočil liberecký Vajsejtl, který odehrál skvělý turnaj - 2. místo. Při hře měl Martin navrch, ale potom vždy následovaly chyby a tak prohrál 21:14 a 21:17. Je to škoda, protože při neúčasti republikové 1. měl na to hrát finále. Tak snad příště. Ve čtyřhře hrál s Markem Vykydalem hned proti nasazeným jedničkám. a popravdě se na kurtu ani moc neohřáli. V mixu měl o něco lepší los, nasazené 1. dostali až ve 2. kole, ale výsledek byl stejný.
26.01.2013 GPC U13+17, 15+19 Pardubice
Martin Siegl konečně chytil raketu za správný konec. Sehrál vynikající turnaj, 1. místo ve dvouhře včetně porážky Marka Aubuse ve finále na 2. sety, 1. místo ve čtyřhře a 2. místo v mixu, kde má ještě malinkatou rezervičku. A to ho ještě na turnaji skvěle doplnil Dan Driml na 5 - 8. místě a Roman Kočí na 13-16. místě. Společně kluci skončili i ve čtyřhře na 5-8. místě.
Martin si zkusil zahrát i vyšší kategorii U15, kde prohrál až s vítězem Čtvrtečkou a odvezl si cenné body za 5-8. místo.
23.02.2013 Amatérský turnaj Pardubice
            Na odebrání většiny prvních cen stačila pouze malá výprava Sokola Osík, která se vešla do jednoho auta. Hanka Kociánová ovládla kategorii žen začátečníků ( 5 hráček ), kde se ještě na 4. místě umístila Vladana Malířová. Pepa Zerzán zase ovládl pevnou rukou a bez prohraného setu kategorii mužů ( nebo taky ještě můžů ) začátečníků ( 32 hráčů ) a Lukáš Tlustý zase podobným způsobem kategorii mužů pokročilých ( 29 hráčů ). V té mu ještě velice zdatně sekundoval 13-ti letý Martin Siegl, který skončil na vynikajícím 11. místě mezi pokročilými muži. A nedejte se mýlit, ti nejlepší se pohybují okolo 40. místa v republice.